Výsledkový servis z herního víkendu 28. - 29. 10. 2023

Přinášíme výsledkový servis z posledního víkendu, ve kterém hráli týmy mužů, rezervního týmu mužů a dorostenců.

DIVIZE NE, 29. 10. 8. kolo

T.K.S. TJ Turnov 5:6pn FBC Slavia Praha

branky: 13. Jaroslav Šmída, 17. Lukáš Maršík, 21. Šimon Janoušek, 31. Jonáš Zakouřil, 39. Matěj Hájek - 15. Jiří Sedláček, 37. Ondřej Otáhal, 43. Ondřej Hertl, 44. Jakub Žáček, 56. David Laho, N Michael Pitek; rozhodčí: Jakub Horák - Jakub Mauer; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 78; zásahy brankářů: Ondřej Šafář 30 - Petr Kabelka 29; po třetinách: 2:1, 3:1, 0:3, 0:0

Komentář domácích Jiránek Tomáš (Trenér): Já z toho sportu dostanu infarkt. Dvě třetiny držíme právem zápas pod kontrolou, abychom ve třetí předvedli takový... nic. Soupeř zaslouženě srovnal a na konci měl více štěstí v nájezdech. My prostě musíme mít v každém zápase třetinu plnou chyb a ztrát. Ke konci už nám pomalu docházeli síly, abychom v prodloužení byli aktivnější a nájezdy už jsou loterie. Díky soupeři, rozhodčím a divákům za opět skvělou atmosféru. Příští týden už musíme vyhrát.

Komentář hostů Střída Marek (Trenér): Co říct k dnešnímu zápasu.. Bylo to těžké utkání se skvělou diváckou kulisou. Malé hřiště moc nesvědčilo konstruktivnímu florbalu a hrál se tak hodně soubojový zápas. My se bohužel potýkáme stále se stejnými chybami, kdy nedostatečná koncentrovanost dostane soupeře do vedení a musíme utkání dohánět, to se nám naštěstí znovu podařilo, s tím rozdílem, že tentokrát jsme konečně zvládli i závěr utkání a v nájezdech urvali bod navíc. Věřím, že to pro nás bude konečně odrazový můstek k lepším zítřkům. Děkujeme soupeři, pořadateli a divákům za utkání.